Mapa serwisu Dodaj do ulubionych

Jesteś tutaj:

Poród

Gdy ciążą zbliża się ku końcowi, radość z oczekiwania na pierwsze spotkanie z Twoim dzieckiem miesza się z lękiem przed bólem i ewentualnymi komplikacjami okołoporodowymi. Największy niepokój odczuwają kobiety, które rodzą po raz pierwszy ponieważ tak naprawdę nie wiedzą one, co je czeka. Dlatego właśnie warto zapoznać się z naszym portalem. Kobieta, która wie, jak przebiega poród i co się dzieje w poszczególnych jego etapach zdecydowanie mniej cierpi, bo mniej się boi. Poród, to zadanie bardzo trudne, ale ważne i niezwykłe. Wiedza, którą będziesz na jego temat posiadała, pomoże Ci w jego realizacji.

Dzięki nam dowiesz się, jakie są oznaki zbliżającego porodu, poznasz jego przebieg i wskazania do ewentualnej interwencji lekarza. Nasze rady pomogą Ci też przetrwać najtrudniejszy czas po narodzinach maleństwa. Podpowiadamy bowiem, jak radzić sobie z dolegliwościami połogu. Zapraszamy do lektury.

Komentarze

Ciąże nie byłyły takie złe bo je dobrze znosiłam
gania.ewa@wp.pl (27-06-2011, 21:50)

Do ginekologa poszłam w trzecim miesiącu i zawsze był przy mnie mąż.Raz tylko stwierdzono ciążę i więcej nikt do porodu nie wkładał mi palców do pochwy bo czasami kończy się podszyciem czy wprowadzeniem bakterii.Zawsze obecność męża podczas badań i porodów dawała mi komfort psychiczny bo osoba bliska czuwa nad wszystkim i nie jestem sama z obcym personelem medycznym i nie mam nic do gadania!!!.Po to jest ustawa o osobie bliskiej podczas badań i zabiegów by z niej korzystać.

...
angela1991 (11-01-2010, 13:58)

Mam 18 lat, rodziłam 4 miesiące temu, też się bałam bo to coś nowego... ale po porodzie zapomina się o bólu... Kiedy ma się już swojego brzdąca nie myśli się o tym co było...

Kalkulator dni plodnych
Oblicz termin porodu
Filmy z porodu

Sonda

 
Blogi

Najwyżej ocenione

_1

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 45

Maja

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 26

Stasio-i-zdziwko-D

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 22

Hejka

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 18

Juz-jestem!

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 16

Filipek

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 16

Kacperek

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 14

Oliver-i-Simon

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 12

Maja

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 12

Anielcia

Średnia ocena: 5
Liczba głosów: 11

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×